BİZ KİMİZ

Çalışıyor, gelişiyor ve üretiyoruz.

30 yıldır devam eden ticari faaliyetlerimizi Sanat Ambalaj ile Esnek Ambalaj sektörüne odaklayarak Dünya’nın önde gelen global markalarından biri olma hedefiyle çalışıyoruz. Bu amaçla kurduğumuz yüksek teknoloji ile donatılmış tesisimizde sektörün en yeni ve modern makineleri ile yüksek kalitede üretim yapıyoruz.

73.000 m² lik yerleşkemizin 29.000 m² lik kapalı alanında sektörde çok az firmada rastlanabilecek ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesi ile hem iç hem de yurt dışı pazarlarda hemen her sektörden müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentileri doğrultusunda karşılıyoruz.

Hızla büyümemizi, sağlıklı stratejik hedeflerimize ulaşmak için kurduğumuz sürdürülebilir yönetim, üretim ve ürün geliştirme sistemlerimize borçluyuz. Geleceğin beklentilerini bugünden dikkate alarak çevre dostu işletme, çevre dostu ürünler prensibimizi inovatif yaklaşımlarımızla geliştiriyoruz.

Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 uygulamaları ve prensipleri ile tüm iş süreçlerimizi ve sistemlerimizi yüksek entegrasyon seviyesi ile yönetiyor geleceğin Dünya’sına hazır ve sürekli gelişen bir marka olma amacıyla faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Sanat Ambalaj olarak biz, Global Esnek Ambalaj pazarının lider markalarından biri haline gelmek ve sektör gelişimine önderlik etmek hedefleriyle çalışıyor, gelişiyor ve üretiyoruz.

YAKLAŞIMIMIZ

İnovatif

Çevreye Duyarlı

Kalite Odaklı

BİZE ULAŞIN

İletişim
Adres: 5.Organize Sanayi Bölgesi 83547 Nolu Cad. No: 2 Şehitkamil/Gaziantep/Türkiye
Telefon: +90 342 988 01 80
Faks: +90 342 988 01 88
e-Posta: info@sanatambalaj.com
KVKK Sözleşmesi Okudum ve Kabul Ediyorum
Bir hata oluştu! info@sanatambalaj.com
© 2019 Sanat Ambalaj SAN. ve TİC. A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.