BAŞKANIN MESAJI

Değerli Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız

Sanat Ambalaj bizim en yeni yatırımımız olmasına rağmen tüm ailemizle ve bütün gücümüzle odaklandığımız ve başarısı için ter döktüğümüz bir işletme haline geldi. Üretim, ürün geliştirme ve kalite sistemlerizi mükemmel derecede çalıştırıken bu gemiyi yürüten yetkin kadromuzla belirlediğimiz hedeflere ulaşmanın çabası içerisindeyiz.

30 yıllık ticaret hayatımızın bize öğrettiği en büyük kazanım yetkin insan gücü ve sistematik yönetimdir. Ticari faaliyetlerimize başladığımız günden bu yana en değerli kaynağın insan olduğuna inanarak hareket ediyoruz. Sanat Ambalaj'ın global bir marka olma hedefine ulaşabilmesi için teknoloji ve insan kaynağına yaptığımız yatırımların meyvelerini de verimli bir şekilde alıyoruz.

Ambalaj sektörünün potansiyeli ve gelişimi bizim sıkı sıkıya takip ettiğimiz ve gelecek yıllarda gideceği yönü öngörerek strateji belirlediğimiz ana iş kolumuz. Bu sektörün sadece Türkiye’de değil tüm Dünya’da en büyük oyuncuları arasına girme ve öncülük etme tutkusu en büyük motivasyonumuz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerlerken inovasyonu ajandamızın ilk sırasına yazıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en verimli ve kaliteli çözümlerle gidermek bunu yaparken de en çevreci metodları seçmek ana yaklaşımımız.

Sanat Ambalaj, hedeflerinin ve toplumda üstlendiği sorumluluklarının bilincinde geleceğin markası olacak ve sahiplendiği misyonu var olduğu sürece taşıyacaktır.

Yönetim Kurulu Başkanı

Özgür ÖZDAĞLI                           

    

 

BİZE ULAŞIN

İletişim
Adres: 5.Organize Sanayi Bölgesi 83547 Nolu Cad. No: 2 Şehitkamil/Gaziantep/Türkiye
Telefon: +90 342 988 01 80
Faks: +90 342 988 01 88
e-Posta: info@sanatambalaj.com
KVKK Sözleşmesi Okudum ve Kabul Ediyorum
Bir hata oluştu! info@sanatambalaj.com
© 2019 Sanat Ambalaj SAN. ve TİC. A.Ş. | Tüm Hakları Saklıdır.